“Semináře doporučuji rodičům, učitelům, lektorům, psychologům, fyzioterapeutům a dalším, kteří pracují nebo tráví čas s dětmi a zajímá je obohacení jejich psychického a fyzického rozvoje. Všechny semináře jsou určeny jak pro zájemce, kteří praktikují jógu s dětmi pravidelně, tak pro ostatní, kteří s dětskou jógou nemají žádné zkušenosti.”

Tereza Dědková

 
metodika.png

Co všechno?

Metodika Little Bubbles vám přinese tipy a triky na ty nejužitečnější pozice z dětské jógy. Naučíme vás, jak cviky provádět bezpečně, hravě a tak, aby cvičení děti bavilo.

hry.png

Jak na to?

Kdo je vítěz? Každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo! Hry chápeme jako nesoutěžní aktivity, které stmelují kolektiv, hodí se dovnitř i ven a skrývají v sobě spoustu cvičení a legrace.

struktura.png

Co s tím vším?

Lidé odjakživa milují příběhy. Při jejich tvorbě je důležitá spontánnost, improvizace, množství nápadů a inspirace. Příběh funguje jako nosný základ každé lekce.

mindfulness.png

Užít si to!

Pro děti je mnohdy náročné vyznat se v jejich emocích a vnitřním světě. Laskavé techniky mindfulness jsou zábavné, dojemné a pohladí malého i dospělého.

zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png

Hravá jóga pro školáky

zluty1_1-8.png
zeleny1_1-8.png

Hravá jóga pro předškoláky

ruzovy1_1-8.png

Kouzlo příběhu

modry 1-8.png

Mindfulness pro děti

zluty1_1-8.png
zeleny1_1-8.png

Dětská jóga
s angličtinou

zluty1_1-8.png

Cvičení pro rodiče
s dětmi

Potřebujete s výběrem seminářů poradit nebo máte otázky ke konkrétnímu semináři?

Jste školka, škola, dětská skupina nebo nadšení lidé, které oslovila nabídka našich seminářů a máte zájem o individuální proškolení? Napište nám na tereza@littlebubbles.cz a sestavíme vám nabídku na míru.