“Semináře doporučuji rodičům, učitelům, lektorům, psychologům, fyzioterapeutům a dalším, kteří pracují nebo tráví čas s dětmi a zajímá je obohacení jejich psychického a fyzického rozvoje. Všechny semináře jsou určeny jak pro zájemce, kteří praktikují jógu s dětmi pravidelně, tak pro ostatní, kteří s dětskou jógou nemají žádné zkušenosti.”

Tereza Dědková

 
metodika.png

Co všechno?

Metodika Little Bubbles vám přinese tipy a triky na ty nejužitečnější pozice z dětské jógy. Naučíme vás, jak cviky provádět bezpečně, hravě a tak, aby cvičení děti bavilo.

hry.png

Jak na to?

Kdo je vítěz? Každý, kdo dělá něco pro sebe a své tělo! Hry chápeme jako nesoutěžní aktivity, které stmelují kolektiv, hodí se dovnitř i ven a skrývají v sobě spoustu cvičení a legrace.

struktura.png

Co s tím vším?

Lidé odjakživa milují příběhy. Při jejich tvorbě je důležitá spontánnost, improvizace, množství nápadů a inspirace. Příběh funguje jako nosný základ každé lekce.

mindfulness.png

Užít si to!

Pro děti je mnohdy náročné vyznat se v jejich emocích a vnitřním světě. Laskavé techniky mindfulness jsou zábavné, dojemné a pohladí malého i dospělého.

 

Přehled seminářů

 
IMG_5170.JPG

Proč jsou naše semináře výjimečné

Individuální přístup
Abychom měli dostatek prostoru se vám doopravdy věnovat, je maximální počet účastníků 10 - 12 (podle typu semináře).

p%C5%99%C3%ADjemn%C3%A9+prost%C5%99ed%C3%AD.jpg

Příjemné prostředí 
Semináře probíhají v krásných, čistých, vzdušných a dobře dostupných místech, ve kterých nám je dobře. V blízkosti dobré restaurace nebo kavárny, kde si dáme něco dobrého.  

co%2Bsi%2Bvyzkou%25C5%25A1%25C3%25AD%25C5%25A1...jpg

Jedině to, co vyzkoušíš,
si zapamatuješ 

Nečekejte dlouhé teorie a nudné přednášky. Vše si v praxi vyzkoušíte. Navíc dáváme prostor pro diskusi, sdílení zkušeností a respektujeme, když se někdo zapojovat necítí.  

profesion%25C3%25A1ln%25C3%25AD%2Bp%25C5%2599%25C3%25ADstup.jpg

Profesionální,
ale přesto laskavý přístup 

Chceme, aby vám s námi bylo dobře. Proto máme rádi, když se ozvete, když potřebujete více informací nebo máte speciální požadavek.  

materi%25C3%25A1ly.jpg

Materiály, které stojí za to 
Na semináři od nás dostanete materiály, ve kterých naleznete spoustu užitečných informací, tipů a triků, které jinde nenajdete. Vše je v praxi vyzkoušeno a otestováno na těch nejpřísnějších - na dětech.

a%252Bto%252Bnen%2525C3%2525AD%252Bv%2525C5%2525A1echno.jpg

A to není všechno! 
Po semináři také dostanete přístup do tajného bublinkového zdroje inspirace, který nikdy nevyschne! 

 
 
 
dsc03618.jpg

Přečtěte si, co se o nás napsalo

Potřebujete s výběrem seminářů poradit nebo máte otázky ke konkrétnímu semináři?

Jste školka, škola, dětská skupina nebo nadšení lidé, které oslovila nabídka našich seminářů a máte zájem o individuální proškolení? Napište nám na tereza@littlebubbles.cz a sestavíme vám nabídku na míru.