Líbilo se mi absolutně všechno - z toho jak z nás Terezka udělala hrávé děti k tomu, jak nám představila roli, kterou jako dospěláci potřebujeme pochopit, když chceme, aby naše práce s dětmi dávala smysl. Naučila jsem se toho spousty o dětské józe, technikách mindfulness, o tom, jak vytvořit to správné prostředí pro děti a taky spoustu o mně samotné. Osvojila jsem si spoustu her a oceňuji tipy z praxe, které se mi opravdu hodí. Žádné dlouhé teorie, hlavně všechno prožít. Je úžasné, kolik jsem se toho za tak málo času naučila, Terezko, máš mou poklonu, tvůj přístup k dětem, k podnikání i k životu je neuvěřitelně inspirativní.
— Lenka, účastnice semináře
hjs2.jpeg
Dcery navštěvují bublinkové jógové cvičení již druhým rokem. A když přišla nabídka na prázdninový příměstský tábor, tak jsem neváhala ani minutu. Vím, že se mohu na bublinkový tým s důvěrou spolehnout. Starší dcera byla nadšená a mladší už se nemůže dočkat, až splní věkovou hranici a bude moci vyrazit na dobrodružství také.
— maminka Kačky 6 let a Zuzky 3 roky
Seminář byl praktický, prožitkový, a protože zkušenost je nepřenosná, tak mi dal to, co nejde studiem získat.
— Maria, účastnice semináře
Na seminář jsem šla s chutí, ale bez očekávání, jen jsem se těšila a nevěděla. Ale už po první hodině jsem se úplně odevzdala tomu dění :-) A odcházela jsem plná informací, nové energie a zároveň i příjemně fyzicky unavená. Mám nejraději propojení teorie a praxe a to tady bylo 100%.
— Petra, účastnice semináře
S dcerou jsme se na cvičení moc bavily a ještě jsme se naučily anglická slovíčka. Ideální spojení učení a hry.
— maminka Jíti 5 let
Před chvílí teprve Tobik s Terezkou skončili s vyprávěním většiny svých zážitků z dnešního dne. Za poslední 2 roky, co chodí do školky jsem je NIKDY tak nadšeně neslyšela vyprávět o svém dni a s takovými detaily. Je to až neuvěřitelné, jak velký dopad má vaše naladění, atmosféra a tím pádem i jejich uvolnění a přítomnost v daném okamžiku. Vše si navnímali s takovou intenzitou a nadšením, že je to nádhera je poslouchat. Moc vám za dnešní den děkujeme.
— maminka Terezky 4 roky a Tobíka 6 let
Dnes mi syn vyčetl, že jdeme na lekci pozdě :-) Děkuji za to, jak děti vedete a inspirujete.
— maminka Vašíka 6 let
Výborné spojení cvičení se zábavnou formou výuky cizího jazyka. Moje tříletá dcera se naučila anglická slovíčka a přitom se z ní stala také malá jogínka.
— tatínek Františky 3 roky
Myslím, že nejlepší referencí Bublinek je to, že naše dcera Mia se po roce navštěvování Angličtiny Jógy do Bublinek stále velmi těší a nikdy se jí nechce odejít domů. Principy, na kterých Bublinky stojí, miluje jak naše dcera, tak se v nich vidíme i my. Ačkoliv chodí do anglické školky, až teprve Bublinky jí pomohly pochopit principy tohoto jazyka a rozmluvily jí. Terezka má úžasný a individuální přístup k dětem. Jsme štastni, že můžeme být součástí tohoto projektu.
— maminka Mii 6 let
Skvělá zábava i výuka pro děti. Relax pro rodiče. A HLAVNĚ! báječní lektoři :-)
— maminka Zuzky 4 roky
Z tábora byla 5ti letá dcerka Magdička nadšená. Bylo vidět, že je vše do detailu připravené, děti měly radost z akčního programu a za pět dní měly víc zážitků než za celé léto dohromady. Tím, že je počet míst omezen, máte jistotu, že se lektorky dětem opravdu věnují.
— maminka Magdičky 5 let
Jsem šťastná, že mi osud čirou náhodou „přihrál“ Terezku, tak vzácnou, milou, vlídnou, pozornou bytůstku s otevřeným srdíčkem, která s takovým optimismem a radostí a láskou přistupuje ke každé bublince tak, jak k vlastnímu dítěti. Její hodiny angličtiny i jógy jsou neskutečným požitkem nejen pro mého syna, ale troufnu si říct, že i pro děti ostatní. Dovede nenásilnou, hravou, absolutně přirozenou formou vypěstovat v dětech lásku k anglickému jazyku, naučit je a ještě dbát na správné držení těla, odpočinek, individualitu dítěte a přitom všem si děti užijí spousty legrace. Děti ji bezmezně milují a já obdivuji.
— maminka Míši 5 let
Konečně kroužek, který sedí jak dětem, tak rodičům.
— tatínek Bětky 4 roky
She is such a nice person with lovely and positive influence to kids. I admire her gentle patience, ingenuity how to entertain them with funny games learning English together with stretching their little bodies in one. Her teaching skills and style how she leads her pre-school lessons is admirable...
— maminka Lea 4 roky
Jako asi většina rodičů vždy řeším, kam o prázdninách umístit dcery, aby si užily léta, krásného počasí, přírody, byly co nejvíce venku s kamarády a zároveň se hezky protáhly, i když jsme zrovna v Praze. A tohle všechno “Bublinky” splňují do posledního puntíku. Pokud je hezké počasí, jsou děti venku celý den. Líbí se mi, že je program velmi pestrý, každý den něco nového, dobrodružného. Zároveň si děti zopakují jógu a trochu angličtiny, aby přes prázdniny všechno nezapomněly. Obě dcery si loni léto s Bublinkami zamilovaly tak moc, že se v loňském roce účastnily hned dvou různých turnusů. A letos si alespoň jeden zopakujeme znovu. Všem rodičům, kteří chtějí pro své děti aktivní a dobrodružné prázdniny, vřele doporučuji!
— maminka Sofiny 4 roky a Amálky 7 let
S táborem a jeho organizací jsem byla velmi spokojená a určitě Vás budu doporučovat. Skvělý program, velmi vstřícný přístup lektorek a za vše mluví radost dětí!! :-)
— maminka pětileté Beátky
Little Bubbles doporučujeme dále, protože u vás jsme si jisti, ze jsou děti v bezpečném a samostatném prostředí.
— maminka Edíka 4 roky a Kamilka 6 let

Nechali jsme Bublinky otestovat, jak to dopadlo, se podívejte!

Zajišťujeme lekce dětské jógy s angličtinou na Festivalu mini. Jsme pravidelnou součástí doprovodného programu od roku 2016.

V úterý 2. 5. 2017 nás navštívila skvělá sportovkyně Tereza Sitárová, která nám ukázala, jak jde krásně spojit výuka angličtiny s jógou. Toto dopoledne jsme si krásně zacvičili a pří tom jsme mluvili anglicky. Ještě odpoledne si děti některá slovíčka opakovaly. Byl to pro ně opravdu nevšední zážitek. Propojení angličtiny s jógou bylo velmi zajímavé a děti se u toho skvěle bavily, a aniž by tomu věnovaly zvláštní pozornost, tak se učily anglicky. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé sportovní dopoledne. Díky Vám a Vašemu vřelému příštupu si děti skvěle zacvičily a ještě ke všemu se dozvěděly něco nového a propojily výuku se zábavou, což u angličtiny nebývá tak jednoduché.
— Mgr. Magda Vlčková, ředitelka CMŠ Studánka