Příměstské tábory

Vaše děti čeká letní dobrodružství, jóga, angličtina, hry, výlety a legrace. O Vaše bublinky se postaráme od pondělí do pátku, na celý den, vy budete moci v klidu pracovat a děti vám večer budou vyprávět o svých zážitcích. Program je koncipován tak, aby nebyl náročný pro děti ani jejich rodiče.

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v prostorách školek Malývelký Strom (Dobrovského 16, Praha 7) a Sedmikvítek (Dukelských hrdinů 54, Praha 7),
v blízkosti parku Letná a Stromovka.

Cena za turnus je 4 900 Kč

Každý turnus je originální

Děti čeká tematické dobrodružství, které je provází celým táborem

 
pix20160515-56.jpg

V čem jsou naše tábory výjimečné?

individualni-pristup

Individuální přístup
Abychom měli dostatek prostoru být vašim dětem co nejvíce na blízku, je maximální počet dětí ve skupině 20. O všechny se s láskou starají 3 lektorky Little Bubbles.

zdrava-strava.png

Zdravé stravování
Děti dostanou každý den dvě svačinky a zdravý oběd. Z našich zkušeností víme, že když jíme zdravě, jsme také méně unavení. Klademe důraz na dostatečný přísun vitamínů a minerálů.

pitny-rezim

Pitný režim
Pravidelně doplňujeme lahve s pitím čerstvou vodou a aby to nebylo pořád stejné, přidáváme dle libosti citron nebo domácí bio šťávu.

program-little-BuBBles.png

Jóga, angličtina & zábavné tvoření
Aktivity z bublinkových kurzů nás provázejí každý den. Cvičíme jógu pro děti s angličtinu, den je plný her, příběhů, písniček a básniček.

priroda.png

Trávíme co nejvíce času venku
Máme rádi přírodu, a když nám počasí dovolí, většinu času trávíme na čerstvém vzduchu. Počasí neporučíme, ale umíme se přizpůsobit - když slunce pálí, jdeme k vodě, když prší, hrajeme si uvnitř.

mapa.png

Chceme dětem ukázat Prahu tak, jak ji neznají
Pečlivě vybíráme místa, která děti budou bavit a budou pro ně bezpečná. Program je tvořen tak, aby dětem umožnil spontánní hru s jejich aktivní účastí.

pohoda.png

Naším cílem je pohodový tábor
Držíme se naší bublinkové filozofie a respektujeme všechny individuální potřeby dětí. Chceme, aby si Vaše děti prázdniny s Little Bubbles opravdu užily.

komunikace.png

Pečlivě komunikujeme s rodiči
Jsme s vámi, rodiči, neustále v kontaktu. Pravidelně posíláme fotky, abyste se lépe mohli vžít do našich dobrodružství. Věříme, že se u večeře nebude mluvit o ničem jiném :-)