Vaše děti čeká letní dobrodružství, jóga, angličtina, hry, výlety a legrace. O Vaše bublinky se postaráme od pondělí do pátku, na celý den, abyste mohli v klidu pracovat a děti vám večer mohly vyprávět o svých zážitcích.

Program našich táborů je koncipován tak, aby nebyl náročný pro děti ani jejich rodiče.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v centru Little Bubbles na Praze 9 (v blízkosti stanice metra Vysočanská), které otvíráme již na jaře 2019.
 

 
individualni-pristup

Individuální přístup
Abychom měli dostatek prostoru být vašim dětem co nejvíce na blízku, je maximální počet dětí ve skupině 18. O všechny se s láskou starají 3 lektorky Little Bubbles.

zdrava-strava.png

Zdravé stravování
Aneb jsme to, co jíme, a proto si dáváme záležet na tom, co Vašim dětem připravujeme k snědku. Z našich zkušeností víme, že když jíme zdravě, jsme také méně unavení. Klademe důraz na dostatečný přísun vitamínů a minerálů.

pitny-rezim

Pitný režim
Pravidelně doplňujeme lahve s pitím čerstvou vodou a aby to nebylo pořád stejné, přidáváme dle libosti citron nebo domácí bio šťávu.

program-little-BuBBles.png

Jóga, angličtina & zábavné tvoření
Aktivity, které znáte z bublinkových kurzů, nás provázejí každý den. Cvičíme jógu pro děti a procvičujeme angličtinu aktivně formou her, příběhů, písniček a básniček.

priroda.png

Trávíme co nejvíce času venku
Máme rádi přírodu, a když nám počasí dovolí, většinu času trávíme na čerstvém vzduchu. Počasí neporučíme, ale umíme se přizpůsobit - když slunce pálí, jdeme k vodě, když prší, hrajeme si uvnitř.

mapa.png

Chceme dětem ukázat Prahu tak, jak ji neznají
Pečlivě vybíráme místa, která děti budou bavit a budou pro ně bezpečná. Program je tvořen tak, aby dětem umožnil spontánní hru s jejich aktivní účastí.

pohoda.png

Naším cílem je pohodový tábor
Držíme se naší bublinkové filozofie a respektujeme všechny individuální potřeby dětí. Chceme, aby si Vaše děti prázdniny s Little Bubbles opravdu užily.

komunikace.png

Pečlivě komunikujeme s rodiči
Jsme s vámi, rodiči, neustále v kontaktu. Pravidelně posíláme fotky, abyste se lépe mohli vžít do našich dobrodružství. Věříme, že se u večeře nebude mluvit o ničem jiném :-)

Každý turnus je originální, děti čeká tematické dobrodružství, které je provází celým táborem.

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

Časy se každý den mírně liší, a to v závislosti na náročnosti programu. Přesný harmonogram Vám bude zaslán emailem po přihlášení se na konkrétní termíny.

Cena za turnus je 4 900 Kč

(do 31.3. zvýhodněná cena 4 700 Kč)


 

Z našeho blogu