Anna

Anna

koordinátorka, lektorka

"Pohyb, zdravá strava, rodinné zázemí a duševní rozvoj vnímám jako nejdůležitější faktory v životě každého dítěte. Věřím, že sport a zejména jóga je jedním z velkých pomocníků v utváření zdravé a silné osobnosti. Líbí se mi, že v Bublinkách se snažíme dětem ukazovat hravou formou nejen základy jógy, ale také důležité lidské hodnoty jako například respektování druhých, ohleduplnost a zdravé sebevědomí. Komunikace a říkanky v angličtině jsou třešničkou na dortu."

Anna se stala součástí týmu v roce 2017 během rodičovské dovolené a kromě lektorky zastává funkci koordinátora projektu Little Bubbles. Během studií na střední škole v Plzni vedla 2 roky kurzy hry na zobcovou flétnu pro děti. Po studijním pobytu v USA, kde rovněž získala bohaté zkušenosti s dětmi jako au-pair, pracovala 10 let v Bruselu a v Praze v prémiovém fitness centru jako koordinátor, programový manažer a později klubový manažer a instruktor skupinových lekcí. V roce 2012 se stala šťastnou maminkou synka Erika a o dva roky později synka Viktora. 

*Anička se v současné době připravuje na to, až se stane novopečenou maminkou dvojčátek. My jí moc držíme palce a těšíme se, až se opět vrátí k nám, do Bublinek.