Terka

Terka

lektorka

Spojení pohybu, protažení, angličtiny a možnosti hrát si s dětmi, je pro mě ideální volbou a láskou, která mě provází celým životem. Je to pro mě velká kompenzace ke každodenní rutině, únik do dětského světa a fantazie, který mě vždy moc bavil a ještě více od doby, co jsem se stala maminkou. Uspěchanost současné společnosti úplně přivolává aktivitu jako jsou Bublinky a jsem ráda, že jsem se stala jejich součástí.

Tereza se věnuje sportu již od mala, práce s dětmi má pro ni životní smysl a velké poslání. Nejdříve vystudovala sportovní management, učila dětské kurzy aerobiku a plavání. Také více než 5 let pracovala jako event manager. Vysněná práce jí potkala, když začala působit jako sportovní koordinátorka v mezinárodní škole. V roce 2016 se stala maminkou syna Benjamina a těší se na vaše děti v Bublinových kurzech.

Nikola

Jiskřičky v očích, smích, radost, k tomu zdravý pohyb a angličtina, to je palivo, na které na lekcích jedeme do světů naší fantazie za zvířecími kamarády, se kterými prožíváme tolik dobrodružství. 

Nikola je výtvarník a svět dětské fantazie naprosto miluje. Cítí se v něm prostě doma. Potřebuje dělat věci, které mají smysl a tak si v roce 2016 udělala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy od asociace dětské jógy a hned ji začala učit ve škole na Praze 3, kde také pracuje jako vychovatelka a pedagog. S dětmi oficiálně pracuje od roku 2013, ale už v roce 2005 se v Londýně starala o děti v rodině jako au pair. Protože je s dětmi každý den, uvědomuje si jak moc je pro ně důležitý zdravý pohyb, relaxace, uvolnění a angličtina, která je baví a tak si ji pamatují přirozeně a bez stresů. 

Renata

Renata

lektorka

"Malý princ je jedna z mých nejoblíbenějších knih, která mi i v dospělosti připomíná, co je důležité:  "Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje." Za obrázky ráda vidím něco víc než jen klobouk nebo nějaké obrysy, ale hlavně příběhy. Svět, ve kterém můžeme být čímkoliv a zažít cokoliv. Stačí se rozhlédnout kolem.  Nebo se zeptat dětí."

Renča má zkušenosti s dětmi hlavně z pobytu ve Skotsku, kde pracovala jako au-pair. Józe se věnuje 3 roky a prošla si i instruktorským kurzem hatha jógy. Ve volném čase ale ráda cestuje a chodí do přírody a věnuje se pohybu jakéhokoliv druhu. Studovala Sportovní management a následně Rekreologii, kde ji zaujala zážitková pedagogika. Od té doby se řídí heslem: Neučit se, ale zažít to.  

Anna

Anna

koordinátorka, lektorka

"Pohyb, zdravá strava, rodinné zázemí a duševní rozvoj vnímám jako nejdůležitější faktory v životě každého dítěte. Věřím, že sport a zejména jóga je jedním z velkých pomocníků v utváření zdravé a silné osobnosti. Líbí se mi, že v Bublinkách se snažíme dětem ukazovat hravou formou nejen základy jógy, ale také důležité lidské hodnoty jako například respektování druhých, ohleduplnost a zdravé sebevědomí. Komunikace a říkanky v angličtině jsou třešničkou na dortu."

Anna se stala součástí týmu v roce 2017 během rodičovské dovolené a kromě lektorky zastává funkci koordinátora projektu Little Bubbles. Během studií na střední škole v Plzni vedla 2 roky kurzy hry na zobcovou flétnu pro děti. Po studijním pobytu v USA, kde rovněž získala bohaté zkušenosti s dětmi jako au-pair, pracovala 10 let v Bruselu a v Praze v prémiovém fitness centru jako koordinátor, programový manažer a později klubový manažer a instruktor skupinových lekcí. V roce 2012 se stala šťastnou maminkou synka Erika a o dva roky později synka Viktora. 

*Anička se v současné době připravuje na to, až se stane novopečenou maminkou dvojčátek. My jí moc držíme palce a těšíme se, až se opět vrátí k nám, do Bublinek.

Tereza

Tereza

zakladatelka

“Zbožňuji tuto práci, protože mi pomáhá nezapomínat, že i já jsem byla tenkrát malá. Navíc mě vrací do těchto bezprostředních let a ukazuje, že být dítětem lze v každém věku. Práce s dětmi je pro mě naplněním, možností uprchnout ze světa dospělých, inspirací, zdrojem energie, radosti i pozitivních myšlenek. V bublinkách se cítím prostě sama sebou a na správném místě.”

Tereza vystudovala Pedagogickou fakultu se specializací na Anglický a Český jazyk. Má několikaleté zkušenosti s dětmi - nejen z Čech, ale také ze zahraničí. Vedla kroužky angličtiny ve školkách, školách, ve firmách, i soukromě. Jóga je pro ni ranní i večerní nezbytností, je absolventkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy a akreditovaného kurzu Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Chce se obklopovat pozitivními lidmi a dělat smyslupné věci - proto založila projekt Little Bubbles.

Tereza vede vybrané semináře pro Českou Asociaci Dětské jógy.

Můžete si přečíst zajímavý rozhovor s Terkou pro Baby Office.

Tihana

Tihana

lektorka

Trávit čas s dětmi znamená příležitost sám se znovu stát dítětem, co může byt lepší než to?!
Při jógových lekcích s dětmi mám možnost ponořit se do světa, který je plný upřímnosti, dobrodružství bez hranic, smíchu ze srdce a opravdové moudrosti.
Je to jedna velká společná cesta, ve které jsme si všichni rovni a všichni se navzájem učíme.

Tihana je dobrodruh. Z rodného Chorvatska přijela do Prahy a hned se vrhnula na divadlo, kterému se věnuje od dětství. Vystudovala výtvarné umění na britské univerzitě a divadlo už nikdy neopustila - hraje v anglickém divadle, kde přes (čino)hru učí dětí angličtinu. Take působí jako zdravotní klaun ve Vinohradské nemocnici.
Józe se vážně věnuje poslední 2 roky. Absolvovala kurz učitele tradiční hatha jógy v Nasiku v Indii a v Praze akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy).
Ve volném čase se věnuje kreativní tvorbě, šití, cestování, vaření a pohybu v přírodě.

Aneta

Aneta

lektorka

„Bublinky? Jsou pro mě místem, na kterém není nic nemožné. Kolikrát mi připadá, že se od dětí učím spíše já. Dávají mi obrovskou dávku energie, fantazie, inspirací a jejich smích mi dobíjí baterky a zároveň motivuje se stále rozvíjet v mé práci. Jejich bezprostřední upřímnost je to, co mi v našem dospěláckém světě častokrát schází, a proto s nimi moc ráda prchám na tohle kouzelné místo.“

Aneta v současné době studuje Humanitní vědy na Karlově Univerzitě, avšak ráda by se v budoucnu věnovala dětské psychologii. I přes svůj mladý věk, má Aneta bohaté zkušenosti s dětmi. Vedla pohybové kroužky pro předškolní děti, kroužek angličtiny, působila jako lektor na dětských táborech, a i v současné době se obklopuje dětmi, kde se dá. Je to bývalá závodnice v kategorii step aerobicu, kde byla jόga nezbytnou součástí tréninku a absolvovala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Aneta má ráda pohyb, učení se cizím jazykům, a především děti, a to vše spojují dohromady právě bublinky.

Eliška

Eliška

lektorka

"Protože mám čtyři mladší sourozence a spoustu mladších bratranců a sestřenic, byla jsem vždycky já ta, které se předávala ta zodpovědnost pohlídat ty mladší. Vždy jsem z toho byla děsně “nadšená”, ale všichni už dnes víme, že se vše děje z nějakého důvodu :) Dnes mě práce s dětmi velmi baví a užívám si tu dětskou bezprostřednost, upřímnost a nekonečnou představivost. Užívám si ten dětský svět a vlastně nemám vůbec pocit, že bych lekce vedla a dělala pro ně, právě naopak, oni vše vytvářejí sami, naplňují a rozradostní mě. Namasté"

Eliška má čtyři sourozence a spoustu zkušeností s dětmi, nejen s těmi českými, ale i ze zahraničí. Sama je pořád poloviční dítě, takže ví jak na ně. Jezdila s dětmi na tábory, učila angličtinu děti v družině a byla jako au-pair ve Španělsku. Józe se věnuje osm let, profesionálně dva a půl roku.