Helča

Helča

lektorka

Helena je maminkou dvou dětí, maluje mandaly, běhá maratony, je vodičkou na běžeckých závodech a jógovou instruktorkou pro dospělé od roku 2014. Tento rok si udělala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy od asociace dětské jógy.

S dětmi je od malička, protože pochází z početné rodiny a také hlídala děti v Londýně jako au pair. Sama má ráda pohyb a jógu a ví, jak je důležité, aby se člověk hýbal a měl čistou mysl, a tyto věci se snaží předávat i dětem a vypěstovat z nich zdravé a odolné jedince. Těší ji, když může pomáhat druhým, a naplňuje ji to vnitřním štěstím.

Kája

Kája

lektorka

“Kdybych měla v dětství možnost kurzy Little Bubbles navštěvovat, určitě bych neváhala. Spojení pohybu, angličtiny, technik mindfulness a tvořivých aktivit je neuvěřitelná kombinace, která děti úžasně podpoří jak v dětství, tak později v dospělém životě. Vede je k lásce k pohybu, schopnosti práce s emocemi a sebou samým a navíc jim nenásilnou formou otiskává strukturu jazyka, který se tak pro ně stane naprosto přirozeným. Jsem moc vděčná, že mohu děti v lekcích provázet a poskytovat jim tak bezpečné prostředí pro projevení jejich autentičnosti a rozvoj vnitřního dítěte.”

Karolína je usměvavá, komunikativní, miluje práci s dětmi, pohyb a dobrou náladu. Jako malá prožila několik let v Asii, kde navštěvovala britskou a mezinárodní školu. Zkušenosti z multikulturního prostředí a schopnost vcítění se do dětské duše jsou základem jejího přístupu k práci lektorky Bublinek.

Lejla

Lejla

lektorka

„Jsem neskutečně ráda za to, že se v Bublinkách snažíme vytvořit pro děti prostředí, kde se můžou cítit samy sebou a mít otevřená srdce pro všechno, co nás čeká na naších dobrodružstvích. Na těch se neobejdeme bez kreativity, hry, smíchu, zábavné angličtiny a zdravého pohybu!“

Lejla po ukončeném bakalářském studiu v angličtině přijela z Bosny a Hercegoviny do Prahy, aby studovala magisterský obor Antropologie a genetika člověka na Karlově Univerzitě. Baví ji zkoumat člověka a jeho vývoj v každém slova smyslu, zejména skrz přírodní i humanitní vědy a umění. Žije tím, že cokoliv dělá a čemukoliv se věnuje, má být ve prospěch člověka a jeho vývoje. Józe se začala věnovat v roce 2017 a každým dnem si uvědomuje, jak to rozhodnutí měnilo a pořád mění její život ke krásnějšímu.

Míša

Míša

lektorka

Dětská bezprostřednost, otevřenost a čistá radost jsou to hlavní, co Míšu táhne do dětského světa. I z tohoto důvodu žila nějakou dobu ve Velké Británii, kde se zdokonalovala v angličtině a hlídala děti. Tomu se vedle Bublinek věnuje i nyní, takže jí můžete často potkat s kočárkem.

K praktikování jógy se dostala poprvé před deseti lety díky své mamince. V poslední době se věnuje zejména klidnějším formám jógy, mindfulness a meditacím. "V dnešní zrychlené době je velmi důležité umět se zastavit a věnovat čas sama sobě." Tuhle myšlenku ráda předává i dětem. Když není zrovna obklopena dětmi, najdete jí pravděpodobně v bazénu, parku nebo si doma s knížkou.

Nikola

Jiskřičky v očích, smích, radost, k tomu zdravý pohyb a angličtina, to je palivo, na které na lekcích jedeme do světů naší fantazie za zvířecími kamarády, se kterými prožíváme tolik dobrodružství. 

Nikola je výtvarník a svět dětské fantazie naprosto miluje. Cítí se v něm prostě doma. Potřebuje dělat věci, které mají smysl a tak si v roce 2016 udělala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy od asociace dětské jógy a hned ji začala učit ve škole na Praze 3, kde také pracuje jako vychovatelka a pedagog. S dětmi oficiálně pracuje od roku 2013, ale už v roce 2005 se v Londýně starala o děti v rodině jako au pair. Protože je s dětmi každý den, uvědomuje si jak moc je pro ně důležitý zdravý pohyb, relaxace, uvolnění a angličtina, která je baví a tak si ji pamatují přirozeně a bez stresů. 

Vojta

Vojta

marketing manager & idea maker

Káťa

Káťa

koordinátorka & web editorka

Tereza

Tereza

zakladatelka

“Zbožňuji tuto práci, protože mi pomáhá nezapomínat, že i já jsem byla tenkrát malá. Navíc mě vrací do těchto bezprostředních let a ukazuje, že být dítětem lze v každém věku. Práce s dětmi je pro mě naplněním, možností uprchnout ze světa dospělých, inspirací, zdrojem energie, radosti i pozitivních myšlenek. V bublinkách se cítím prostě sama sebou a na správném místě.”

Tereza vystudovala Pedagogickou fakultu se specializací na Anglický a Český jazyk. Má několikaleté zkušenosti s dětmi - nejen z Čech, ale také ze zahraničí. Vedla kroužky angličtiny ve školkách, školách, ve firmách, i soukromě. Jóga je pro ni ranní i večerní nezbytností, je absolventkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy a akreditovaného kurzu Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Chce se obklopovat pozitivními lidmi a dělat smyslupné věci - proto založila projekt Little Bubbles.

Tereza vede vybrané semináře pro Českou Asociaci Dětské jógy.

Můžete si přečíst zajímavý rozhovor s Terkou pro Baby Office.

Aneta

Aneta

lektorka

„Bublinky? Jsou pro mě místem, na kterém není nic nemožné. Kolikrát mi připadá, že se od dětí učím spíše já. Dávají mi obrovskou dávku energie, fantazie, inspirací a jejich smích mi dobíjí baterky a zároveň motivuje se stále rozvíjet v mé práci. Jejich bezprostřední upřímnost je to, co mi v našem dospěláckém světě častokrát schází, a proto s nimi moc ráda prchám na tohle kouzelné místo.“

Aneta v současné době studuje Humanitní vědy na Karlově Univerzitě, avšak ráda by se v budoucnu věnovala dětské psychologii. I přes svůj mladý věk, má Aneta bohaté zkušenosti s dětmi. Vedla pohybové kroužky pro předškolní děti, kroužek angličtiny, působila jako lektor na dětských táborech, a i v současné době se obklopuje dětmi, kde se dá. Je to bývalá závodnice v kategorii step aerobicu, kde byla jόga nezbytnou součástí tréninku a absolvovala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Aneta má ráda pohyb, učení se cizím jazykům, a především děti, a to vše spojují dohromady právě bublinky.