Protáhneme si naše tělo od hlavy k ploskám u nohy a naučíme se relaxovat.

V lekcích plných příběhů
se budeme smát
a spolupracovat.

Budeme pozorovat, co se uvnitř nás děje a ukážeme si, jak zvládat emoce.

Procvičíme anglická
slovíčka, která děti spontánně spojují do vět.

Kurzy jsou určeny pro všechny děti od 2 do 12 let.

MINI BUBBLES

Pojďte si zacvičit se svými dětmi, zažít spoustu zábavy a zároveň posílit svoje těla. Společně strávíte další cenné minuty, budete si hrát, zpívat i tancovat. Aktivně a hravě zapojíme také angličtinu! Když budou mít radost ony, vy budete šťastní taky. A to za to stojí!

 

LITTLE BUBBLES

Jsou vaše děti rychlé jak blesk a mají plno energie,
i když přijdou po celém dni ze školky? Vymýšlejí si spoustu vlastních příběhů a pořád by jen hrály veselé hry? Toto všechno mohou zažít během našich lekcí. Během cvičení aktivně zapojujeme angličtinu! 

 

SCHOOL BUBBLES

Pomůžeme malým školákům odpočinout si od starostí, které jim přinesl den v lavici nad vším tím učením. Na chvíli se oprostit od domácích úkolů a rozvíjet se nejen fyzicky, ale i duševně. Cílem jsou zdravě sebevědomé děti, které se vyznají ve svém vnitřním světě. 
 

 

TWEEN BUBBLES

Tweenageři* mají tolik aktivit a málo času, že často neví, jak zpomalit a uvolnit se. Děti v tomto věku se cítí nejisté, mají spoustu “dospělých” problémů a řeší proměnu svého těla zevnitř i zvenčí, Naučíme je zdravému sebevědomí a vyznat se ve vnitřním světě. 

*Tweenager je označení pro děti, kterým je od 8 do 12 let - často období první puberty.

Kde nás najdete

Zajímavosti o našich kurzech

Rádi byste si Bublinky objednali přímo k vám domů?
Napište nám a my se budeme snažit ušít cvičení přímo na míru pro vaše děti.

Jak probíhá individuální lekce
Setkání s dětmi začínáme vždy tím nejdůležitějším - nejdřív se na sebe musíme naladit, seznámit se, zjistit o sobě, jaké máme rádi barvy nebo zvířata, která místa se nám líbí a jaké činnosti nám dělají dobře. Děti v nás musí mít důvěru a společný rozhovor je pro ni tou nejlepší cestou. Po seznámení přichází na řadu první cviky a jógové pozice, kterými procházíme díky nejrůznějším příběhům. V našem dobrodružství používáme i hravou formu angličtiny, ale je jen na dětech, zda ji do příběhů zařadíme nebo ne.
Na závěr žádné lekce nechybí relaxace nebo prvky mindfulness.

Napište nám na info@littlebubbles.cz.
Ozveme se co nejdříve, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy ohledně individuálních lekcí.