zluty1_1-8.png

Registrace na podzimní kurzy otevřeny

zeleny1_1-8.png

Už nyní máte možnost registrovat vaše Bublinky na podzimní kurzy. Přehled, kdy a kde budeme cvičit od října 2019, najdete u vámi vybrané lokality nebo u každého z nich
Mini Bubbles, Little Bubbles a School Bubbles.

ruzovy1_1-8.png
modry+1-8.png
 
 

Kurzy probíhají v místech, kde se děti cítí dobře

Časy lekcí uvidíte po kliknutí na konkrétní lokalitu

Časy lekcí uvidíte po klinutí na vybranou věkovou kategorii

MINI BUBBLES

2 - 4 roky, cvičení s rodiči

Pojďte si zacvičit se svými dětmi, zažít spoustu zábavy a zároveň posílit svoje těla. Společně budete cvičit, hrát si, zpívat i tancovat. Aktivně a hravě zapojíme také angličtinu!

 

LITTLE BUBBLES

3 - 6 let

Děti společně s lektorem vymýšlejí příběh, který je cvičením provází.  Podněcují svoji kreativitu a fantazii. Originální postavičky s anglickými básničkami učí děti zdravému pohybu a aktivnímu zapojení angličtiny.

 

SCHOOL BUBBLES

6 - 9 let

Dopřejte svým malým školákům odpočinek od školních starostí. Pomůžeme jim rozvíjet se nejen fyzicky, ale i duševně.  Lépe se vyznají ve svém vnitřním světě a zdravě posílí své tělo i sebevědomí.

 

TWEEN BUBBLES

9 - 12 let

Tweenageři* mají tolik aktivit a málo času, že často neví, jak zpomalit a uvolnit se. Máte děti v tomto věku? Potom jistě víte, že mají spoustu “dospělých” problémů a řeší proměnu svého těla zevnitř i zvenčí. My je naučíme jak zpomalit a uvolnit se, jak se vyznat ve svém vnitřním světě a tím pádem i v tom fyzickém okolo nás. 

*Tweenager je označení pro děti v období první puberty.

Z našeho blogu