Učitelka v dětském klubu

 
modry+1-8.png
 
 
zeleny1_1-8.png

Do našeho týmu a nově otevírané soukromé mateřské školky v Praze hledáme učitelky/učitele, vychovatelky/vychovatele a chůvy. Pedagogická, zdravotnická nebo hudební praxe může být výhodou, ale rozhodně není podmínkou. Vzdělání nebo počet certifikátů nejsou na prvním místě, potřebujeme někoho, kdo se umí nadchnout, je zdravě seběvěomý, zodpovědný a "open minded". Důležité je mít chuť se učit a trávit čas s předškolními dětmi ve věku 2,5 až 6 let.

Vaší hlavní zodpovědností bude starost o děti, oceníme proto váš pozitivní a respektující přístup, který doplní zájem o zdravý fyzický i mentální rozvoj dětí. V rámci všech našich aktivit mluvíme s dětmi anglicky, proto je důležitá výborná úroveň angličtiny zejména v mluvené formě.

 
zluty1_1-8.png
 

Čeká vás tvořivá práce s malou skupinou dětí, úzká spolupráce a častá komunikace s rodiči. Budete součástí energické svobodné firmy, která je založená na společném rozhodování a budování.

 
ruzovy1_1-8.png

Nechybí vám zdravé sebevědomí a můžete se práci věnovat na plný úvazek? Napište nám!

Zajímá nás, proč si máme vybrat zrovna vás. Oceníme, když nám o sobě řeknete trochu víc, třeba jaké máte silné stránky a co vás baví. Ze životopisu se nedozvíme, jestli vás to v předchozích zaměstnáních bavilo, proto se nebojte rozepsat, co chcete v životě dělat nebo jaké jsou vaše cíle.

Pošli nám e-mail na kariera@littlebubbles.cz a do předmětu zprávy prosím uveď "Učitelka".

 
tereza_sgn_01.png
 
IMG_9387.jpg

Být součástí týmu v Little Bubbles vyžaduje být upřímný a poctivý hlavně sám k sobě.