Lektor/ka dětských aktivit

 
modry+1-8.png
 
 
zeleny1_1-8.png

Do našeho týmu hledáme lektorky a lektory dětských aktivit, kteří mají pozitivní a respektující přístup k dětem. Oceníme, když budeš mít rád/a jógu a zdravý pohyb obecně. V rámci všech našich aktivit mluvíme s dětmi anglicky, proto je důležitá výborná úroveň angličtiny zejména v mluvené formě. Nezáleží nám na tom, kolik máš certifikátů a osvědčení, důležité je, co umíš a můžeš nabídnout.

 
 
zluty1_1-8.png
 

Neradi přejímáme filozofii ostatních, a proto si tvoříme vlastní, založenou na zdravých hodnotách. Snažíme se aplikovat zkušenosti všech, kteří jsou součástí týmu, inspirujeme se tím, co jinde skvěle funguje. Pokud budeš mít chuť rozvíjet sám sebe a hledáš smysluplnou práci, můžeš se u nás realizovat, být součástí svobodné firmy a spolurozhodovat o jejím fungování. Budeš se moct podílet na tvorbě programu, a získáš dovednosti, jak vést kurzy, víkendové workshopy i příměstské tábory.

 
ruzovy1_1-8.png

Nechybí ti zdravé sebevědomí a jsi časově flexibilní tak, aby ses mohl/a účastnit se víkendových akcí a příměstských táborů o letních prázdninách? Napiš nám!

Zajímá nás, proč si máme vybrat zrovna tebe. Oceníme, když nám o sobě řekneš trochu víc, třeba jaké máš silné stránky a co tě baví. Hledáme open minded lidi, kteří mají chuť se do Bublinek zapojit naplno. Všichni u nás zastupují více než jednu činnost a i díky tomu nás práce naplňuje. Ze životopisu se nedozvíme, jestli tě to v předchozích zaměstnáních bavilo, proto se neboj rozepsat, co chceš v životě dělat. U nás si to můžeš splnit!

Pošli nám e-mail na kariera@littlebubbles.cz a do předmětu zprávy prosím uveď "Lektor".

 
tereza_sgn_01.png
 
IMG_9387.jpg

Být lektorem v Little Bubbles vyžaduje být upřímný a poctivý hlavně sám k sobě.