Ambasador/ka

 
modry+1-8.png
 

Hledáš další uplatnění možnost seberealizace nebo oboje? My nabízíme možnost stát se Ambasadorem Bublinek. 

 
zeleny1_1-8.png

Co to znamená? 

V první řadě, že ty pomáháš Bublinkám a my ti za to dáváme různé hodnotné odměny. Záleží na tobě, co si z Bublinek budeš chtít odnést. Vybereš si a dohodneme se.

 
 
zluty1_1-8.png
 

Jak nám můžeš pomoci

Možností je opravdu hodně. Je to především tvůj zájem o nás a komunitu Little Bubbles. Byť jsme soukromá firma, fungujeme hlavně díky stálým zákazníkům - komunitě, která kolem Bublinek vznikla. Bavíme se otevřeně o tom, co a jak děláme a co chystáme do budoucna. Jde nám o spokojenost dětí, rodičů a nás samých. Děláme naše služby takové, aby to bavilo všechny zúčastněné. Ať už budeš naši filozofii předávat dál, najdeš nová místa, kde mají zájem o naše cvičení nebo nám občas vypomůžeš na akcích - všechno se počítá :-)

 
ruzovy1_1-8.png

Chceš se rozvíjet? 

Nabízím ti možnost účastnit se různých kurzů a školení, které nejsou veřejnosti běžně přístupné. Budeš ve spojení se mnou i s celým týmem. Můžeš tak proniknout do světa Little Bubbles, aniž bys musel/a kompletně přeorganizovat svůj život. 

Jak na to? 

V první řadě se nám ozvi. Dej nám vědět, co tě motivuje ke spolupráci, co tě v životě baví a co bys pro nás už teď rád/a udělal/a. Napiš nám mail, nahraj hlasovku nebo video. Potom se potkáme osobně u kávy, oběda, nebo třeba na mojí lekci. 

Pošli nám e-mail na kariera@littlebubbles.cz a do předmětu zprávy prosím uveď "Ambasador".

Těším se!

 
tereza_sgn_01.png