Přidej se do našeho bublinkového týmu

 

5 důvodů, proč nás baví dělat Bublinky 

 
BuBBlnum_green_1.png

Jsme malá firma, a tak si u nás každý může vyzkoušet více činností, a tím rozvíjet své silné stránky. V Bublinkách to není jen o práci na jedné činnosti pořád dokola. Čím více se člověk naučí, tím je zdatnější a schopnější. Monotónní práce jednou za čas vyčistí hlavu. Pokud je to každý den, je to zabiják. 

 
BuBBlnum_yellow_2.png
 

Máme rádi výzvy a nové obzory. Víme, že jsme teprve na začátku, jak kariérně tak i s realizací naší velké vize. I když si myslíme, že jsme dobře rozjetá firma, určitě to není hotovka. Neustále rosteme, hlavně do kvality služeb a uvědomění si toho, co a jak chceme doopravdy dělat. Víme, že vše začíná v naší hlavě, proto pěstujeme růstové nastavení mysli a dbáme o náš osobnostní růst. 

BuBBlnum_pink_3.png

Opravdu měníme svět, protože naše služby se týkají dětí. A kde jinde byste chtěli něco změnit, než právě tady. Věnujeme se i dospělým, díky našim seminářům a neustálou pozitivní komunikací s rodiči během kurzů nebo táborů. Umíme vykouzlit úsměvy na jejich tvářích. A to se vyplatí! 

 
BuBBlnum_blue_4.png
 

Jóga, děti a mnohem více. Jsme profesionálové a víme, že perfektní lekcí to rozhodně nekončí. Pracujeme na našem zákaznickém servisu, vytváříme nové produkty a organizujeme akce pro naše partnery. Razíme osvětu zdravého cvičení pro děti, respektujícího přístupu a důležitého emočního rozvoje. Všechny marketingové a obchodní aktivity si děláme sami. Kdo jiný jim rozumí lépe než my sami? Můžeme tak využít všechny své silné stránky a dobře se doplňovat. Vidíme jak naše projekty klíčí, rostou a sami sklízíme ovoce naší práce. 

 
BuBBlnum_orange_5.png
 

Jsme sehraný tým. Používáme moderní informační systém na koordinaci naší práce. Stačí mít připojení k internetu a jsme vždy plně v kontaktu s celým týmem. Nemyslíme si, že odvětví, které jsme si vybrali si nezaslouží inovace, kreativitu a chytré hlavy. Pracujeme efektivně a nemrháme svým časem ani energií na něco, co nám nedává smysl. Chceme dělat děti i dospělé ještě o trochu šťastnější a budeme rádi, když nás bude víc!

 

Chcete vědět víc o bublinkové kariéře a našem týmu? Napište nám!

 
Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení