Staň se Větrníkem

Také Vaše děti stále mluví o tom, že by chtěly létat? I pro nás to byl jeden z nedosažitelných snů, dnes je možné si tento sen splnit a Vaše děti si to mohou společně s námi vyzkoušet!

S radostí tedy zveme všechny děti od 5 do 12 let na víkendové létání v pražském větrném tunelu! Létání spojíme s dětskou jógou v nezapomenutelný zážitek.

Celou akcí Vás provede lektorka z Little Bubbles a o Vaše děti se v tunelu postarají Radek s Vaškem z týmu Mad Ravens.

Máme do konce roku připravené tyto termíny:

Jak celá akce vypadá?

Celá akce trvá 3 hodiny, po tuto dobu se o děti staráme my a vy máte možnost strávit čas podle sebe.

My se nejdříve s dětmi seznámíme, budeme si povídat o létání a o tom, co na nás čeká. Poté si zacvičíme jógu, protáhneme se a připravíme naše tělo na létání. Také se na sebe naladíme, jelikož je pro nás velice důležité dětem ukázat, že létání je bezpečné a nemusí se ničeho bát. V tunelu to hučí, je to něco naprosto nového, je tedy podstatné, aby nám děti důvěřovaly a cítily se s námi dobře a bezpečně.

Dbáme také na doplňování energie, a proto pro děti připravujeme vždy něco zdravého do bříška.

Zábavnou a hravou formou si vysvětlíme, na jakých principech létání funguje a vše si “na sucho” vyzkoušíme. Snažíme se zodpovědět všechny dětské dotazy, máme připravená videa dětí, které létaly na našich akcích, aby se děti nebály a věděly, co je čeká. Trénujeme vstup do tunelu, správné držení těla během létání, komunikaci pomocí jednoduchých signálů, a naučíme se základní principy létání.

Až jsme připraveni, přesuneme se k tunelu, kde si zašpuntujeme uši proti hluku, utáhneme brýle, nasadíme helmy... Ještě jednou pozdrav "One for all, all for one!" A jdeme na to!

Okolo proskleného tunelu už čekát Vy, rodiče. Odtud můžete létání pohodlně sledovat. Jelikož je létání velmi intenzivní zážitek pro všechny, i pro pro diváky, užívejte si pohled na vaše létající ratolesti. Z akce pošleme fotky, které Vám budou připomínat tento nevšední zážitek.

Klidně s sebou na akci vezměte i příbuzenstvo nebo kamarády. Před samotným létáním budete mít 2 hodiny pro sebe, tak proč ho nestrávit společně v klidné restauraci s výhledem na tunel.

Přinášíme také rozhovor s profíkem na létání! Vyzpovídali jsme Vaška z týmu Mad Ravens, který děti společně s Radkem provází celou akcí. Povídání s Vaškem najdete na blogu Rozhovor s trenérem indoor skydivingu.


Darujte létání!

Nabízíme možnost zakoupení dárkového voucheru na tento nezapomenutelný zážitek v ceně 2700 Kč. Během dne s Větrníkem si děti užijí bohatý program včetně zdravé svačinky.

Každý voucher má svůj unikátní kód, je na něm i místo pro jméno obdarovaného. Voucher zasíláme ve elektronické formě k vytištění a uplatnit ho můžete v rámci kteréhokoli termínu, kdy se bude Větrník konat.

Objednat voucher můžete na emailu info@littlebubbles.cz nebo přes kontaktní formulář.