Proč chceme pořádat semináře

Všichni jsme byli dětmi, ale málokdo z nás si na to pamatuje. Pojďme se společně dětmi zase na chvilku stát, abychom jim mohli ještě lépe porozumět a udělat je ještě o kousek šťastnější. A to za to stojí.

 Vždycky, když vstoupím do místnosti, kde na mě čeká skupinka účastníků semináře, mám ty známé motýlky v břiše. Možná se tomu smějete, ale je to opravdu tak. Ať školím skupinku 5, 10, 20 nebo i 30 lidí, vždycky je ve mně stejný pocit. Pocit vděčnosti, naplnění a radosti. Je to pocit, kdy se dostávám do absolutního flow. Stavu, kdy jsem v naprosté přítomnosti. Tady a teď. Stejně tak to mám, když jsem s dětmi a provádím je lekcí, táborem, workshopem nebo jsem “jen” v jejich blízkosti.

Doufám, že všichni tenhle pocit znáte. Já totiž díky tomu vím, že jsem na správném místě, dělám správnou věc a vše v mém světě je tak, jak má být.

Nejvíc nesvá se cítím, když povídám o organizačních pokynech, popisuji cestu k záchodům nebo zmiňuji, kdy budeme mít obědovou pauzu. Po těchto nezbytných informacích se zhluboka nadechnu a už jsem ve svém živlu. 

Mám ohromnou radost, že na semináře chodí nejrůznější lidé s tak rozdílnými příběhy, ale všechny bez rozdílu spojuje láska k dětem a touha jim ze sebe předat to nejlepší. 

Pro koho jsou semináře vhodné?

Chodí k nám rodiče, kteří hledají inspiraci pro to, jak svým dětem lépe porozumět, pracovat s emocemi (svými i jejich dětí) a možná si tak vybudovat i lepší vztah. Nebo třeba jen chtějí přinést nové nápady do jejich společného prožívání a trávení času.

Pro koho jsou semináře vhodné

Chodí k nám i jógoví lektoři, instruktoři různých sportů a kroužků pro děti, kteří chtějí zapojit smysluplný pohyb do jejich aktivit a hledají motivaci a pár fíglů, jak na to.

Velmi početnou skupinou jsou učitelé - díky za to - kteří chtějí jógu nebo mindfulness zařadit do jejich hodin. A za to jim smekám ohromnou poklonu. Vím, jak je těžké v zajetém systému něco změnit a tato iniciativa je obdivuhodná.

Přicházejí také lékaři, fyzioterapeuti, psychologové a další, které zajímá jiný a další pohled na fyzické nebo duševní zdraví dětí. Jsou to totiž spojené nádoby. Mám radost, že se většinou na všech pohledech shodneme a obohacujeme se vzájemně.

Jak semináře probíhají?

Vše na našich seminářích je praktické. Nečekejte dlouhé teorie a nudné přednášky. Vše si v praxi vyzkoušíte. Jen prožíváním si toho nejvíce zapamatujete. Navíc dávám prostor pro diskusi a sdílení zkušeností, protože tisíc lidí, tisíc názorů. Vzájemně se tak obohacujeme. A také respektujeme, když se někdo zapojovat necítí a chce být jen tichým pozorovatelem.

Jak semináře probíhají

Podle typu semináře se vzděláte v oblasti cvičení, pohybu, angličtiny, jógy, mindfulness, emoční inteligence u dětí, ale také respektujícího přístupu k dětem. Přináším nové metody a postupy, které jsem sama čerpala a čerpám ze studia nejen v Čechách, ale hlavně v zahraničí, v každodenní praxi. Dozvíte se spoustu užitečných informací, které můžete ihned vyzkoušet v praxi. Navíc vám jsem k dispozici i po skončení semináře. Ráda si s vámi napíši nebo zavolám a nasdílím pohledy na věc. 

Na semináři od nás dostanete materiály, ve kterých naleznete spoustu užitečných informací, tipů a triků, které jinde nenajdete. Vše je v praxi vyzkoušeno a otestováno na těch nejpřísnějších - na dětech :-) 

Semináře materiály

Po semináři také dostanete přístup do tajného bublinkového zdroje inspirace, který nikdy nevyschne! 

Ze zpětných vazeb vím, že naše semináře mění životy k lepšímu. Dodávají sílu, motivaci a energii pokračovat a být lepšími. Ať už lepšími rodiči, učiteli, lektory, zkrátka lidmi. Chci v tomto pokračovat a šířit tuto osvětu dál. Cítím, že to je mé poslání. Podívejte se na slova účastníků seminářů, anebo si přijďte udělat obrázek sami.


 
zeleny1_1-8.png
ruzovy1_1-8.png
 
 

Seminář mě totálně nadchl a rozradostnil. Cítím ozdravné účinky na mysli i duši. A jsem plná inspirace, co vše můžu se svou malou dcerkou hravou formou dělat. Jsem v józe a mindfulness na začátku a tenhle den byl plný praktických zážitků, jak vést sebe a svou malou holčičku k vědomému prožívání, jak vnímat a sdílet své pocity, myšlenky, ale i metody, jak ulevit mysli v náročnějších situacích.”
Kája, maminka Ailinky 4 roky

 

“Jsem nabitá nápady, inspirací a děkuji Terezce, že mě tak mile a profesionálně zasvětila do tajů hravé jógy. Absolvovala jsem oba semináře, pro předškoláky i školáky a teď už se nebudu bát zapojit jógu jak do naší školky, tak školy. Terezka je ohromně milá, trpělivá a je vidět, že má velkou spoustu zkušeností a touhu je předávat dál.”
Alena, ředitelka mateřské a základní školy v Praze


 “Úžasně strávený den. Pro mě jako dětskou lékařku velká inspirace s řadou podnětů k tomu, jak s dětmi pracovat dle jejich individuálních potřeb, jak lépe rozumět jejich emocím a prožívání, jak minimalizovat stres, kterému jsou ve zdravotnickém prostředí nezřídka kdy vystavovány. Protože právě to bývá k jejich léčbě základem úspěchu. A jak říká Terezka, nejdůležitější je začít sám u sebe. Což u profesí pracujících s dětmi platí dvojnásob.“
Káťa, dětská lékařka

“Józe se věnuji 20 let a nikdy mě nenapadlo, že může být tak zábavná, hravá. A že děti může tak nadchnout. Děkuji za tyto semináře, absolvovala jsem jak obě Hravé jógy, pro předškoláky a školáky, tak Kouzlo příběhu. Teď vedu druhým rokem lekce pro děti a až tyto semináře mi otevřely oči v tom, co je při lekcích s dětmi opravdu důležité. Děkuji, Terezko, za tvůj přístup, energii, laskavost, úsměv po celý den. Těším se na další shledání.”
Sylvie, lektorka jógy pro děti i dospělé

 
 
zluty1_1-8.png
modry+1-8.png
 

 

Kolik účastníků je na jednom semináři?

Abych měla dostatek prostoru se vám doopravdy věnovat, je maximální počet účastníků 10 - 12 (podle typu semináře). Myslím si, že je to ideální počet na to, abych opravdu s každým z vás navázala osobní kontakt. Když je lidí více, mnohdy se nedostane prostor ke všem a je to vééééliká škoda. 

Účastníci semináře

Kde semináře probíhají?

Semináře probíhají v krásných, čistých, vzdušných a dobře dostupných místech, ve kterých nám je dobře. V blízkosti je vždycky restaurace nebo kavárna, kde si dáme něco dobrého. Protože i toto je důležité pro příjemný průběh a fajn atmosféru, co si budeme povídat. 

A jaké semináře vás čekají?

Dětská jóga s angličtinou je seminář, kde se vám dostane bublinkové know-how, tedy jak spojujeme jógu s angličtinou tak, že to děti baví. 

Seminář o mindfulness pro děti je oblíbený a v dnešní době opravdu "in". Osvojíte si techniky, díky kterým se děti lépe vyznají v jejich vnitřním světě a budou snadněji řešit náročné situace.

 Hravou jógu pro předškoláky a školáky doporučujeme všem, kteří chtějí s dětskou jógou začít a nevědí jak - seznámíte se se základními pozicemi, hrami, nápady, strukturou, příběhy a tipy a triky, jak jógu zařadit do vašeho života hravě, bezpečně a s láskou. 

kouzlo příběhu je kromě názvu semináře neuvěřitelně užitečný nástroj k osobnostnímu rozvoji dítěte i posílení jeho emoční inteligence. 

A co dál? 

Můžete se přihlásit na jednotlivé semináře, ale pouze po absolvování všech a vaší nekončící zvídavostí, zkoušením, zkoušením a zase zkoušením, budete mít kompletní vědomost o tom, jak my přistupujeme k průvodcování malých Bublinek. Chystáme také pokračující semináře, které budou navazovat na ty, které jste už absolvovali (díky vašim podnětům).

 

Přijďte, zapojte se,
staňte se na chvíli dětmi a prožijte.

 

Pokud se chcete s námi opět setkat, stačí vyplnit přihlášku u konkrétního semináře. Chcete se o seminářích dozvědět více? Napište mi, zavolejte nebo svůj dotaz pošlete na webu přes formulář ZJISTIT VÍCE.

 
Tereza Dědková
 

Vaše Tereza