Nevadí dospět, vadí zapomenout

Nevadí dospět, vadí zapomenout

Bublinky jsou pro ni inspirací a práce s dětmi ji naplňuje. Je to práce jejích snů, ke které ale vedla dlouhá cesta. Zprvu se zaměřovala pouze na výuku angličtiny, k čemuž jí pomohlo i studium pedagogiky a Anglického jazyka a kontakt s dětmi doma i v zahraničí. V soukromí se ale věnovala cvičení jógy, a tak ji jednoho dne jednoduše napadlo, že spojí práci a zábavu.

Jóga pro děti s angličtinou a pro koho je vhodná

Jóga pro děti s angličtinou a pro koho je vhodná

Projekt Little Bubbles propojuje dva, na první pohled neslučitelné světy. Dětskou jógu, která je zábavná, zklidňuje, rozvíjí fantazii a respektuje dětskou přirozenost, a angličtinu, která je dnešní době naprostou nezbytností, a když se ji budou děti učit od raného dětství, snadno ji pochytí a časem budou i aktivně používat. Tyto dva světy si spolu dokonale rozumí!

Letem mým vnitřním světem

Letem mým vnitřním světem

Žijeme v době, kdy všechno plyne rychle a stíhat tempo našeho světa může být náročné pro nás i pro naše děti. Proto jsme pro Vás připravili jedinečný seminář. Mindfulness je výborným pomocníkem když se chceme uklidnit, snadněji usnout, zmírnit vztek, hněv i strach. Pomáhá nám lépe rozumět sobě samým a tím si budovat lepší vztahy ke svému okolí.