Back to All Events

Vesmírná odysea


POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Tábor se koná v Praze
od 5.  do 9. srpna 2019
Pro děti od 3 do 10 let

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v blízkosti parku Stromovka v prostorách školky Sedmikvítek na adrese Dukelských Hrdinů 54 , 170 00 Praha 7 - Holešovice 

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.

zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png
modry+1-8.png

Naše vesmírná raketa startuje ze Stromovky. Rychlostí světla se budeme přesouvat na ty nejneobyčejnější a nejzábavnější planety. Čeká nás kosmické dobrodružství, potkáme se s dalšími cestovateli napříč galaxií i časem - dostaneme se i na planetu, kdy svět je teprve v plenkách a je obydlen dinosaury.

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Máte další dotazy? Zavolejte nám v pracovní dny od 9 do 16 hodin a my rádi upřesníme, co vám vrtá hlavou. Pro kontakt prosím využijte telefonní číslo 728 770 546.

Váháte, jestli je Vesmírná odysea to pravé pro vaše děti? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá zdravý jídelníček? Napište nám!

Earlier Event: July 29
Indiánské léto
Later Event: August 12
Cesta kolem světa