Back to All Events

Škola čar a kouzel


Tábor se koná v Praze
od 15. do 19. července 2019
Pro děti od 3 do 10 let

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v blízkosti Letenských sadů v prostorách školky MalýVelký Strom na adrese Dobrovského 16, 17000 Praha 7 - Letná 

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod. 

zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png
modry+1-8.png

Kdo by nechtěl mít kouzelnickou hůlku a jedním mávnutím si splnit i to nejtajnější přání? My si takovou hůlku vyrobíme a uvidíme, jestli projdeme všemi zkouškami, aby se z nás stali ti správní kouzelníci. Vydáme se na magické dobrodružství do školy čar a kouzel, kde na nás čeká tajemná stezka v zapovězeném lese, příprava speciálních lektvarů, a také spoustu magických triků a zaříkadel. A hlavně, bude legrace!

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Máte další dotazy? Zavolejte nám v pracovní dny od 9 do 16 hodin a my rádi upřesníme, co vám vrtá hlavou. Pro kontakt prosím využijte telefonní číslo 728 770 546.

Váháte, jestli je Škola čar a kouzel to pravé pro vaše děti? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá zdravý jídelníček? Napište nám!

Earlier Event: June 9
Hravá jóga pro školáky
Later Event: July 22
Putování se zvířaty