Back to All Events

Škola čar a kouzel 2


Tábor se koná v Praze
od 26. do 30. srpna 2019
Pro děti od 3 do 10 let

Kdo by nechtěl mít kouzelnickou hůlku a jedním mávnutím si splnit i to nejtajnější přání? My si takovou hůlku vyrobíme a uvidíme, jestli projdeme všemi zkouškami, aby se z nás stali ti správní kouzelníci. Vydáme se na magické dobrodružství do školy čar a kouzel, kde na nás čeká tajemná stezka v zapovězeném lese, příprava speciálních lektvarů, a také spoustu magických triků a zaříkadel. A hlavně, bude legrace!

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Máte další dotazy? Zavolejte nám v pracovní dny od 9 do 16 hodin a my rádi upřesníme, co vám vrtá hlavou. Pro kontakt prosím využijte telefonní číslo 776 00 93 94.

Váháte, jestli je Cesta do minulosti to pravé pro vaše děti? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá zdravý jídelníček? Napište nám!

Earlier Event: August 19
Putování se zvířaty
Later Event: August 31
Kouzlo příběhu