Back to All Events

Indiánské léto


  • Little Bubbles Praha (map)

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Tábor se koná v Praze
od 29. července do 2. srpna 2019
Pro děti od 3 do 10 let
  

Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v blízkosti parku Stromovka v prostorách školky Sedmikvítek na adrese Dukelských Hrdinů 54 , 170 00 Praha 7 - Holešovice 

sraz: 8:30 – 9:00 hod. 
vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod. 

zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png
modry+1-8.png

Víte, kde bydleli kdysi indiáni? My se za nimi až do daleké Ameriky vydáme! Vymyslíme si indiánská jména, budeme poslouchat a pozorovat přírodu, vyrobíme si čelenky a navštívíme místa v Praze i mimo ni, kde se indiáni budou cítit jako doma. Správný indián ovládá luk a šíp, i my si to vyzkoušíme.

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Máte další dotazy? Zavolejte nám v pracovní dny od 9 do 16 hodin a my rádi upřesníme, co vám vrtá hlavou. Pro kontakt prosím využijte telefonní číslo 728 770 546.

Váháte, jestli je Indiánské léto to pravé pro vaše děti? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá zdravý jídelníček? Napište nám!

Earlier Event: July 22
Putování se zvířaty
Later Event: August 5
Vesmírná odysea