Back to All Events

Cesta kolem světa


Tábor se koná v Praze
od 12. do 16. srpna 2019
Pro děti od 3 do 10 let

Myslíte, že je možné za pět dní obletět celý svět a k tomu posbírat velikánské množství nezapomenutelných zážitků? S Bublinkami se vám to podaří! Vydáme se na dobrodružství po všech kontinentech, vystřídáme spoustu dopravních prostředků (dokonce i létací koberec) a potkáme spoustu nových průvodců, kteří nám představí to nejzajímavější z jejich krajin.

Budeme s dětmi co nejvíce venku a užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu v klidných a zelených částech Prahy. Pro děti je připraven zdravý oběd a dvě svačinky. Program je obohacen o prvky z kurzů Little Bubbles - každý den cvičíme dětskou jógu, procvičujeme anglická slovíčka formou her, písniček a příběhů. Plánujeme jeden výlet vlakem do přírody.

V případě nepřízně počasí máme připravený program uvnitř. Za horkých dní využijeme vhodná místa ke koupání.

Máte další dotazy? Zavolejte nám v pracovní dny od 9 do 16 hodin a my rádi upřesníme, co vám vrtá hlavou. Pro kontakt prosím využijte telefonní číslo 776 00 93 94.

Váháte, jestli je Cesta do minulosti to pravé pro vaše děti? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá zdravý jídelníček? Napište nám!

Earlier Event: August 5
Vesmírná odysea
Later Event: August 19
Putování se zvířaty