Back to All Events

Mindfulness pro děti

Sobota 7. 9. 2019 (Praha)

Cena semináře je 2 900 Kč

Seminář je celodenní
od 9 do 17 hodin

Seminářem provází Tereza


Mindfulness (do češtiny se překládá jako všímavost nebo bdělá pozornost) pomáhá dětem i dospělým lépe se soustředit na to, co právě děláme, co se děje okolo nás nebo v nás. Je výborným pomocníkem, když se chceme uklidnit, zmírnit vztek, hněv i strach. Tento praktický seminář vám dá spoustu inspirace a nápadů, jak zařadit tuto techniku do života dětí.

Cílem tohoto semináře je předat vám základy mindfulness tak, aby děti díky vám měly šanci zvládat všechny náročné situace lépe.

 
profesion%C3%A1ln%C3%AD+p%C5%99%C3%ADstup.jpg

Žijeme v době, kdy všechno plyne rychle a stíhat tempo našeho světa může být náročné pro nás i pro naše děti. Pomoci nám mohou techniky mindfulness, o kterých si můžete přečíst na našem blogu.

 
 
modry+1-8.png
ruzovy1_1-8.png
 

“Seminář mě totálně nadchl a rozradostnil. Cítím ozdravné účinky na mysli i duši 😊 A jsem plná inspirace, co vše můžu se svou malou dcerkou hravou formou dělat. Jsem v józe a mindfulness na začátku a tenhle den byl plný praktických zážitků, jak vést sebe a svou malou holčičku k vědomému prožívání, jak vnímat a sdílet své pocity, myšlenky, ale i metody, jak ulevit mysli v náročnějších situacích a je toho mnohem víc. Upevnila jsem si hodnoty, které si přeju žít a přinést do života celé naší rodinky, a především jsem si prožila jak na to hravou formou blízkou dětem. Celý den byl úžasně příjemný, plný laskavosti a smíchu a já za něj lektorce Terezce a všem ostatním “spolužačkám” od srdce děkuju. Doporučuji každému rodiči, který chce, aby jeho děti uměly vyjádřit své pocity, byly laskavé k sobě i druhým a žily radostný život bez zátěže minulosti a obav z budoucnosti, prostě tady a teď.”
Kája, maminka Ailinky 1 rok

“Bylo to opravdu moc fajn, den plný nápadů, smíchu a pozitivní energie a ve finále i dojemný:). Laskavost se kompletně mezi lidmi vytrácí, tady jí byly hromady. “
Eva, maminka kluků 6 a 8 let 

”Úžasně strávený den. Pro mě jako dětskou lékařku velká inspirace s řadou podnětů k tomu, jak s dětmi pracovat dle jejich individuálních potřeb, jak lépe rozumět jejich emocím a prožívání, jak minimalizovat stres, kterému jsou ve zdravotnickém prostředí nezřídka kdy vystavovány. Protože právě to bývá k jejich léčbě základem úspěchu. A jak říká Terezka, nejdůležitější je začít sám u sebe. Což u profesí pracujících s dětmi platí dvojnásob.“
Káťa, dětská lékařka

 
zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png
 

Chcete se dozvědět více o jedinečném projektu, který spojuje jógu pro děti a angličtinu? Přečtěte si, co o Bublinkách napsala média a přihlaste se na seminář, který vám otevře oči! :-)

Earlier Event: September 1
Hravá jóga pro předškoláky
Later Event: September 8
Hravá jóga pro školáky