Back to All Events

Festival mini: hlídaný koutek


  • OD Kotva 8 náměstí Republiky Hlavní město Praha, 110 00 Czech Republic (map)

Jupííí, je tu nová příležitost setkání! Pořadatelé festivalu mini nás poprosili o "smysluplné hlídání". Moc si toho vážíme! Zajistíme tak pro Vás na festivalu mini  v OD Kotva smysluplné hlídání, které bude děti bavit.

Jak víte, naší filosofií je respektující přístup, podněcování kreativity, cvičení zábavné dětské jógy, hravá angličtina, originální tvoření a zklidňující techniky mindfulness. A to Vaše děti prožijí nejen na lekcích a příměstských táborech, ale i na festivalu mini. Aktivity v průběhu dne budeme kombinovat podle nálady a rozpoložení dětí, a proto v tomto netradičním dětském koutku nenajdete přesný harmonogram. Co tam ale najdete, je dobrá nálada a respekt k malému i velkému a nadšení.

„Když jsme s dětmi, tvoříme společně jógové příběhy, u kterých se krásně protáhneme, zapojíme fantazii a kreativitu.“
— zakladatelka projektu Tereza Dědková

Postaráme se tak o Vaše děti, zatímco Vy si můžete v klidu projít festival a načerpat inspiraci nebo koupit skvělé kousky. Nejsme klasický dětský koutek, kde děti jen odložíte. S Bublinkami děti prožijí den naplno a navíc budou dělat super aktivity.

Najdete nás v den konání akce v 6. patře, kousek od kavárny. A pokud chcete místo pro své děti zarezervovat předem, napište nám! V koutku bude vždy maximálně 12 Bublinek.

Earlier Event: November 24
Dětská jóga s angličtinou