Back to All Events

Mindfulness pro děti

Sobota 23. 11. 2019 (Praha)

Cena semináře je 2 900 Kč

Seminář je celodenní
od 9 do 17 hodin

Seminářem provází Tereza


Mindfulness (do češtiny se překládá jako všímavost nebo bdělá pozornost) pomáhá dětem i dospělým lépe se soustředit na to, co právě děláme, co se děje okolo nás nebo v nás. Je výborným pomocníkem, když se chceme uklidnit, zmírnit vztek, hněv i strach. Tento praktický seminář vám dá spoustu inspirace a nápadů, jak zařadit tuto techniku do života dětí.

Cílem tohoto semináře je předat vám základy mindfulness tak, aby děti díky vám měly šanci zvládat všechny náročné situace lépe. Seminář doporučujeme pro rodiče, učitele, lektory, které zajímá věková skupina dětí mladšího školního věku a teenagerů.

 
profesion%C3%A1ln%C3%AD+p%C5%99%C3%ADstup.jpg

Žijeme v době, kdy všechno plyne rychle a stíhat tempo našeho světa může být náročné pro nás i pro naše děti. Pomoci nám mohou techniky mindfulness, o kterých si můžete přečíst na našem blogu.

 
 
modry+1-8.png
ruzovy1_1-8.png
 

“Seminář mě totálně nadchl a rozradostnil. Cítím ozdravné účinky na mysli i duši 😊 A jsem plná inspirace, co vše můžu se svou malou dcerkou hravou formou dělat. Jsem v józe a mindfulness na začátku a tenhle den byl plný praktických zážitků, jak vést sebe a svou malou holčičku k vědomému prožívání, jak vnímat a sdílet své pocity, myšlenky, ale i metody, jak ulevit mysli v náročnějších situacích a je toho mnohem víc. Upevnila jsem si hodnoty, které si přeju žít a přinést do života celé naší rodinky, a především jsem si prožila jak na to hravou formou blízkou dětem. Celý den byl úžasně příjemný, plný laskavosti a smíchu a já za něj lektorce Terezce a všem ostatním “spolužačkám” od srdce děkuju. Doporučuji každému rodiči, který chce, aby jeho děti uměly vyjádřit své pocity, byly laskavé k sobě i druhým a žily radostný život bez zátěže minulosti a obav z budoucnosti, prostě tady a teď.”
Kája, maminka Ailinky 1 rok

“Bylo to opravdu moc fajn, den plný nápadů, smíchu a pozitivní energie a ve finále i dojemný:). Laskavost se kompletně mezi lidmi vytrácí, tady jí byly hromady. “
Eva, maminka kluků 6 a 8 let 

”Úžasně strávený den. Pro mě jako dětskou lékařku velká inspirace s řadou podnětů k tomu, jak s dětmi pracovat dle jejich individuálních potřeb, jak lépe rozumět jejich emocím a prožívání, jak minimalizovat stres, kterému jsou ve zdravotnickém prostředí nezřídka kdy vystavovány. Protože právě to bývá k jejich léčbě základem úspěchu. A jak říká Terezka, nejdůležitější je začít sám u sebe. Což u profesí pracujících s dětmi platí dvojnásob.“
Káťa, dětská lékařka

 
zeleny1_1-8.png
zluty1_1-8.png
 

Chcete se dozvědět více o jedinečném projektu, který spojuje jógu pro děti a angličtinu? Přečtěte si, co o Bublinkách napsala média a přihlaste se na seminář, který vám otevře oči! :-)

Earlier Event: November 16
Kouzlo příběhu
Later Event: November 24
Dětská jóga s angličtinou