Back to All Events

Kouzlo příběhu

Sobota 16.11. 2019 (Praha)

Cena semináře je 2 500 Kč

Seminář je celodenní
od 9 do 17 hodin

Seminářem provází Tereza


Dozvíte se, proč je příběh skvělým nástrojem k osobnostnímu rozvoji dítěte a naučíte se tento nástroj ovládat. Dostane se vám nových informací o emoční inteligenci, vědomém pohybu i základních jógových pozicích přizpůsobeným dětem.

Cílem tohoto semináře je předat účastníkům praktický a efektivní návod, jak vytvořit ten správný příběh, který v sobě bude mít přesah a bude děti bavit.

 
zeleny1_1-8.png

Příběh využíváme také v Bublinkových lekcích. Proč? Protože je bezva. Nakoukněte, jak to vytvořit ten nejbáječnější příběh, který bude děti bavit.  

Odjakživa víme, že příběh má kouzelnou moc. I v našich životech nás provází příběhy. Díky příběhům si lépe události a zkušenosti pamatujeme a jakmile se ponoříme do vyprávění, získáváme ihned pozornost ostatních. Příběh má také preventivní sílu - věděli jste, že může pomoci při výchově, formování osobnosti, nebo i rozvoji emoční inteligence? A hlavně, příběh děti baví! 

zluty1_1-8.png
 
 
modry+1-8.png

Každou lekci na nás čeká jiný příběh a jiné dobrodružství. Ocitáme se ve vesmíru, v Zoo, v pravěku, v lese, v cirkuse, na pirátské výpravě, mezi indiány, na cestě kolem světa i na výpravě do minulosti. Naše příběhy podporují spolupráci, pracují se strachy, seznamují děti s emocemi. Každý příběh má svého hrdinu, jednu z našich postaviček.

ruzovy1_1-8.png

Chcete se dozvědět více o jedinečném projektu, který spojuje jógu pro děti a angličtinu? Přečtěte si, co o Bublinkách napsala média a přihlaste se na seminář, který vám otevře oči! :-)

Earlier Event: October 19
Hravá jóga pro předškoláky
Later Event: November 23
Mindfulness pro děti