Příměstské tábory Little Bubbles

Vaše děti čeká letní dobrodružství, jóga, angličtina, hry, výlety a legrace. O Vaše bublinky se postaráme od pondělí do pátku, na celý den, abyste mohli v klidu pracovat a děti vám večer mohly vyprávět o svých zážitcích.

Program Little Bubbles, individuální přístup, profesionální lektoři a mnohem více, to jsou naše tábory.

Každý turnus je originální, děti čeká tematické dobrodružství, které je provází celým táborem.

Děti si vyzvedneme každé ráno na domluveném místě v danou hodinu a stejným způsobem je odpoledne/večer předáme rodičům.

Časy se každý den mírně liší, a to v závislosti na náročnosti programu. Přesný harmonogram Vám bude zaslán emailem po přihlášení se na konkrétní termíny.

Co o našich táborech říkají rodiče?

Z jógového tábora byla 5ti letá dcerka Magdička nadšená. Bylo vidět, že je vše do detailu připravené, děti měly radost z akčního programu a za pět dní měly víc zážitků než za celé léto dohromady. Tím, že je počet míst omezen, máte jistotu, že se lektorky dětem opravdu věnují.
maminky Magdičky 5 let

Jako asi většina rodičů vždy řeším, kam o prázdninách umístit dcery, aby si užily léta, krásného počasí, přírody, byly co nejvíce venku s kamarády a zároveň se hezky protáhly, i když jsme zrovna v Praze. A tohle všechno “Bublinky” splňují do posledního puntíku. Pokud je  hezké počasí, jsou děti venku celý den. Líbí se mi, že je program velmi pestrý, každý den něco nového, dobrodružného. Zároveň si děti zopakují jógu a trochu angličtiny, aby přes prázdniny všechno nezapomněly.  Obě dcery si loni léto s Bublinkami zamilovaly tak moc, že se v loňském roce účastnily hned dvou různých turnusů. A letos si alespoň jeden zopakujeme znovu. Všem rodičům, kteří chtějí pro své děti aktivní a dobrodružné prázdniny, vřele doporučuji!
maminka Amálky 8 let a Sofinky 5 let

 

Již úspěšně proběhlo: