"S dcerou jsme se na cvičení moc bavily a ještě jsme se naučily anglická slovíčka. Ideální spojení učení a hry."
maminka Jíti 5 let

“Myslím, že nejlepší referencí Bublinek je to, že naše dcera Mia se po roce navštěvování Angličtiny Jógy do Bublinek stále velmi těší a nikdy se jí nechce odejít domů. Principy, na kterých Bublinky stojí, miluje jak naše dcera, tak se v nich vidíme i my. Ačkoliv chodí do anglické školky, až teprve Bublinky jí pomohly pochopit principy tohoto jazyka a rozmluvily jí. Terezka má úžasný a individuální přístup k dětem. Jsme štastni, že můžeme být součástí tohoto projektu.”
maminka Mii 6 let

"Výborné spojení cvičení se zábavnou formou výuky cizího jazyka. Moje tříletá dcera se naučila anglická slovíčka a přitom se z ní stala také malá jogínka.
tatínek Františky 3 roky

Před chvílí teprve Tobik s Terezkou skončili s vyprávěním většiny svých zážitků z dnešního dne. Za poslední 2 roky, co chodí do školky jsem je NIKDY tak nadšeně neslyšela vyprávět o svém dni a s takovými detaily. Je to až neuvěřitelné, jak velký dopad má vaše naladění, atmosféra a tím pádem i jejich uvolnění a přítomnost v daném okamžiku. Vše si navnímali s takovou intenzitou a nadšením, že je to nádhera je poslouchat. Moc vám za dnešní den děkujeme.
maminka Terezky 4 roky a Tobíka 6 let

Konečně kroužek, který sedí jak dětem, tak rodičům.
tatínek Bětky 4 roky

Dcery navštěvují bublinkové jógové cvičení již druhým rokem. A když přišla nabídka na prázdninový příměstský tábor, tak jsem neváhala ani minutu. Vím, že se mohu na bublinkový tým s důvěrou spolehnout. Starší dcera byla nadšená a mladší už se nemůže dočkat, až splní věkovou hranici a bude moci vyrazit na dobrodružství také.
maminka Kačky 6 let a Zuzky 3 roky

“Jsem šťastná, že mi osud čirou náhodou „přihrál“ Terezku, tak vzácnou, milou, vlídnou, pozornou bytůstku s otevřeným srdíčkem, která s takovým optimismem a radostí a láskou přistupuje ke každé bublince tak, jak k vlastnímu dítěti.
Její hodiny angličtiny i jógy jsou neskutečným požitkem nejen pro mého syna, ale troufnu si říct, že i pro děti ostatní. Dovede nenásilnou, hravou, absolutně přirozenou formou vypěstovat v dětech lásku k anglickému jazyku, naučit je a ještě dbát na správné držení těla, odpočinek, individualitu dítěte a přitom všem si děti užijí spousty legrace. Děti ji bezmezně milují a já obdivuji.”
Maminka Míši 5 let

Z tábora byla 5ti letá dcerka Magdička nadšená. Bylo vidět, že je vše do detailu připravené, děti měly radost z akčního programu a za pět dní měly víc zážitků než za celé léto dohromady. Tím, že je počet míst omezen, máte jistotu, že se lektorky dětem opravdu věnují.
Maminka Magdičky 5 let

Jako asi většina rodičů vždy řeším, kam o prázdninách umístit dcery, aby si užily léta, krásného počasí, přírody, byly co nejvíce venku s kamarády a zároveň se hezky protáhly, i když jsme zrovna v Praze. A tohle všechno “Bublinky” splňují do posledního puntíku. Pokud je hezké počasí, jsou děti venku celý den. Líbí se mi, že je program velmi pestrý, každý den něco nového, dobrodružného. Zároveň si děti zopakují jógu a trochu angličtiny, aby přes prázdniny všechno nezapomněly. Obě dcery si loni léto s Bublinkami zamilovaly tak moc, že se v loňském roce účastnily hned dvou různých turnusů. A letos si alespoň jeden zopakujeme znovu. Všem rodičům, kteří chtějí pro své děti aktivní a dobrodružné prázdniny, vřele doporučuji!
Maminka Sofiny 4 roky a Amálky 7 let


Nechali jsme Bublinky otestovat, jak to dopadlo se podívejte!

Zajišťujeme lekce dětské jógy s angličtinou na Festivalu mini. Jsme pravidelnou součástí doprovodného programu od roku 2016.

V úterý 2. 5. 2017 nás navštívila skvělá sportovkyně Tereza Sitárová, která nám ukázala, jak jde krásně spojit výuka angličtiny s jógou. Toto dopoledne jsme si krásně zacvičili a pří tom jsme mluvili anglicky. Ještě odpoledne si děti některá slovíčka opakovaly. Byl to pro ně opravdu nevšední zážitek. Propojení angličtiny s jógou bylo velmi zajímavé a děti se u toho skvěle bavily, a aniž by tomu věnovaly zvláštní pozornost, tak se učily anglicky. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé sportovní dopoledne. Díky Vám a Vašemu vřelému příštupu si děti skvěle zacvičily a ještě ke všemu se dozvěděly něco nového a propojily výuku se zábavou, což u angličtiny nebývá tak jednoduché.
Mgr. Magda Vlčková, ředitelka CMŠ Studánka