individualni-pristup

Individuální přístup
Abychom měli dostatek prostoru být Vašim dětem co nejvíce na blízku, je maximální počet dětí ve skupině 18, o které se s láskou starají 3 lektorky Little Bubbles.

zdrava-strava.png

Zdravé stravování
Aneb jsme to, co jíme, a proto si dáváme záležet na tom, co Vašim dětem připravujeme k snědku. Z našich zkušeností víme, že když jíme zdravě, jsme také méně unavení. Klademe důraz na dostatečný přísun vitamínů a minerálů.

pitny-rezim

Pitný režim
Pravidelně doplňujeme lahve s pitím čerstvou vodou a aby to nebylo pořád stejné, přidáváme dle libosti citron nebo domácí bio šťávu.

program-little-BuBBles.png

Jóga, angličtina & zábavné tvoření
Aktivity, které znáte z bublinkových kurzů nás provázejí každý den.Cvičíme dětskou jógu a procvičujeme angličtinu aktivně formou her, příběhů, písniček a básniček.

priroda.png

Trávíme co nejvíce času venku
Máme rádi přírodu a když nám počasí dovolí, většinu času trávíme na čerstvém vzduchu. Počasí neporučíme, ale umíme se přizpůsobit - když slunce pálí, jdeme k vodě, když prší, hrajeme si uvnitř.

mapa.png

Chceme dětem ukázat Prahu tak, jak ji neznají
Pečlivě vybíráme místa, která děti budou bavit a budou pro ně bezpečná. Program je tvořen tak, aby dětem umožnil spontánní hru s jejich aktivní účastí.

pohoda.png

Naším cílem je pohodový tábor
Držíme se naší bublinkové filozofie a respektujeme všechny individuální potřeby dětí. Chceme, aby si Vaše děti prázdniny s Little Bubbles opravdu užily.

komunikace.png

Pečlivě komunikujeme s rodiči
Jsme s Vámi, rodiči, neustále v kontaktu. Každý večer posíláme fotky, abyste se lépe mohli vžít do našich dobrodružství. Věříme, že se u večeře nebude mluvit o ničem jiném :-)