Vaše děti čeká letní dobrodružství, jóga, angličtina, hry, výlety a legrace. O Vaše bublinky se postaráme od pondělí do pátku, na celý den, abyste mohli v klidu pracovat a děti vám večer mohly vyprávět o svých zážitcích.

Každý turnus je originální, děti čeká tematické dobrodružství, které je provází celým táborem.

Již proběhlo:

Individuální přístup
Abychom měli dostatek prostoru být Vašim dětem co nejvíce na blízku, je maximální počet dětí ve skupině 18, o které se s láskou starají 3 lektorky Little Bubbles.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.39.27.png

Zdravé stravování
Aneb jsme to, co jíme, a proto si dáváme záležet na tom, co Vašim dětem připravujeme k snědku. Z našich zkušeností víme, že když jíme zdravě, jsme také méně unavení. Klademe důraz na dostatečný přísun vitamínů a minerálů.

Pitný režim
Pravidelně doplňujeme lahve s pitím čerstvou vodou a aby to nebylo pořád stejné, přidáváme dle libosti citron nebo domácí bio šťávu.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.44.46.png

Jóga, angličtina & zábavné tvoření
Aktivity, které znáte z bublinkových kurzů nás provázejí každý den.Cvičíme dětskou jógu a procvičujeme angličtinu aktivně formou her, příběhů, písniček a básniček.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.46.21.png

Trávíme co nejvíce času venku
Máme rádi přírodu a když nám počasí dovolí, většinu času trávíme na čerstvém vzduchu. Počasí neporučíme, ale umíme se přizpůsobit - když slunce pálí, jdeme k vodě, když prší, hrajeme si uvnitř.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.50.28.png

Chceme dětem ukázat Prahu tak, jak ji neznají
Pečlivě vybíráme místa, která děti budou bavit a budou pro ně bezpečná. Program je tvořen tak, aby dětem umožnil spontánní hru s jejich aktivní účastí.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.53.37.png

Naším cílem je pohodový tábor
Držíme se naší bublinkové filozofie a respektujeme všechny individuální potřeby dětí. Chceme, aby si Vaše děti prázdniny s Little Bubbles opravdu užily.

Screen Shot 2017-08-06 at 15.56.13.png

Pečlivě komunikujeme s rodiči
Jsme s Vámi, rodiči, neustále v kontaktu. Každý večer posíláme fotky, abyste se lépe mohli vžít do našich dobrodružství. Věříme, že se u večeře nebude mluvit o ničem jiném :-)

Příklad jídelníčku jednoho dne na našem táboru
Dopolední svačina dle chuti - na výběr jsou sušené švestky, jablka a hrušky, oříšky a čerstvá jablka.
K obědu si děti samy poskládaly špízy z ingrediencí: Cuketa, lilek, paprika grilovaná s olivovým olejem, plátky eidamu, kuřecí kousky s kari na másle ghí a jako přílohu pečené bramborové plátky bez oleje se špetkou soli.
Odpolední svačina se skládala z bezlepkového muffinu a kousku melounu.

*Letní sezóna 2017 je úspěšně za námi, zanechte nám kontakt a my Vám dáme vědět v dostatečném předstihu, abyste si mohli rezervovat místo na příměstkých táborech 2018.

Cena zahrnuje bohatý program včetně vstupů, zkušených lektorů, zdravé stravy (oběd i svačina) a výuky angličtiny.

Vaše dotazy posílejte na info@littlebubbles.cz nebo využijte kontaktní formulář.

Cena za turnus je 4 400 Kč


Časy se každý den mírně liší, a to v závislosti na náročnosti programu. Přesný harmonogram Vám bude zaslán emailem po přihlášení se na konkrétní termíny.

Přihláška je platná pouze se zaplacením administrativního poplatku 1000 Kč, který se odečítá z celkové ceny táboru.

Doplatek musí být uhrazen nejpozději do 60 dnů před začátkem táboru.

Zrušení méně než 30 dní před začátkem není možné.