Jitka

Jitka

lektorka

„Naplňuje mne být dětem dospělým kamarádem a provádět je jógovými hrátky, při kterých se mohou protáhnout, zaskotačit a zapojit svou bohatou fantazii. Miluji dětskou hravost, jejich bezprostřednost a otevřenost. Mým cílem je učit děti hrou a přirozenou formou v nich rozvíjet zdravé pohybové návyky a radost ze cvičení samotného.“

Jako studentka jsem vedla dětské tábory a aktivity pro děti různých věkových skupin. Má cesta k józe začala před 6 lety. Fascinuje mě její univerzálnost. Je tu pro nás pro všechny, od batolat až po seniory.  Každý si v ní může nalézt to, co právě potřebuje a odnést do každodenního života.
Absolvovala jsem instruktorský kurz Hathajógy (Český Svaz Jógy - instruktor jógy II. stupně, 2015-2016).  Na poli dětské jógy jsem prošla profesionálním výcvikem v oblasti Vývojových pohybů a jógy pro miminka s terapeutkou Ellynne Skove (05/2017). Akredituji se na lektorku Dětské jógy (Česká asociace dětské jógy, 08/2017). Obohacuji nyní svou jógovou praxi o studium Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodriguez (certifikace na lektorku 07/2017).