Šárka

Šárka

coordinator

Káťa

Káťa

social media & content editor

Anna

Anna

koordinátorka, lektorka

"Pohyb, zdravá strava, rodinné zázemí a duševní rozvoj vnímám jako nejdůležitější faktory v životě každého dítěte. Věřím, že sport a zejména jóga je jedním z velkých pomocníků v utváření zdravé a silné osobnosti. Líbí se mi, že v Bublinkách se snažíme dětem ukazovat hravou formou nejen základy jógy, ale také důležité lidské hodnoty jako například respektování druhých, ohleduplnost a zdravé sebevědomí. Komunikace a říkanky v angličtině jsou třešničkou na dortu."

Anna se stala součástí týmu v roce 2017 během rodičovské dovolené a kromě lektorky zastává funkci koordinátora projektu Little Bubbles. Během studií na střední škole v Plzni vedla 2 roky kurzy hry na zobcovou flétnu pro děti. Po studijním pobytu v USA, kde rovněž získala bohaté zkušenosti s dětmi jako au-pair, pracovala 10 let v Bruselu a v Praze v prémiovém fitness centru jako koordinátor, programový manažer a později klubový manažer a instruktor skupinových lekcí. V roce 2012 se stala šťastnou maminkou synka Erika a o dva roky později synka Viktora. 

*Anička se v současné době připravuje na to, až se stane novopečenou maminkou dvojčátek. My jí moc držíme palce a těšíme se, až se opět vrátí k nám, do Bublinek.

Tereza

Tereza

zakladatelka

“Zbožňuji tuto práci, protože mi pomáhá nezapomínat, že i já jsem byla tenkrát malá. Navíc mě vrací do těchto bezprostředních let a ukazuje, že být dítětem lze v každém věku. Práce s dětmi je pro mě naplněním, možností uprchnout ze světa dospělých, inspirací, zdrojem energie, radosti i pozitivních myšlenek. V bublinkách se cítím prostě sama sebou a na správném místě.”

Tereza vystudovala Pedagogickou fakultu se specializací na Anglický a Český jazyk. Má několikaleté zkušenosti s dětmi - nejen z Čech, ale také ze zahraničí. Vedla kroužky angličtiny ve školkách, školách, ve firmách, i soukromě. Jóga je pro ni ranní i večerní nezbytností, je absolventkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy a akreditovaného kurzu Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Chce se obklopovat pozitivními lidmi a dělat smyslupné věci - proto založila projekt Little Bubbles.

Tereza vede vybrané semináře pro Českou Asociaci Dětské jógy.

Můžete si přečíst zajímavý rozhovor s Terkou pro Baby Office.

Tihana

Tihana

lektorka

Trávit čas s dětmi znamená příležitost sám se znovu stát dítětem, co může byt lepší než to?!
Při jógových lekcích s dětmi mám možnost ponořit se do světa, který je plný upřímnosti, dobrodružství bez hranic, smíchu ze srdce a opravdové moudrosti.
Je to jedna velká společná cesta, ve které jsme si všichni rovni a všichni se navzájem učíme.

Tihana je dobrodruh. Z rodného Chorvatska přijela do Prahy a hned se vrhnula na divadlo, kterému se věnuje od dětství. Vystudovala výtvarné umění na britské univerzitě a divadlo už nikdy neopustila - hraje v anglickém divadle, kde přes (čino)hru učí dětí angličtinu. Take působí jako zdravotní klaun ve Vinohradské nemocnici.
Józe se vážně věnuje poslední 2 roky. Absolvovala kurz učitele tradiční hatha jógy v Nasiku v Indii a v Praze akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy).
Ve volném čase se věnuje kreativní tvorbě, šití, cestování, vaření a pohybu v přírodě.

Aneta

Aneta

lektorka

„Bublinky? Jsou pro mě místem, na kterém není nic nemožné. Kolikrát mi připadá, že se od dětí učím spíše já. Dávají mi obrovskou dávku energie, fantazie, inspirací a jejich smích mi dobíjí baterky a zároveň motivuje se stále rozvíjet v mé práci. Jejich bezprostřední upřímnost je to, co mi v našem dospěláckém světě častokrát schází, a proto s nimi moc ráda prchám na tohle kouzelné místo.“

Aneta v současné době studuje Humanitní vědy na Karlově Univerzitě, avšak ráda by se v budoucnu věnovala dětské psychologii. I přes svůj mladý věk, má Aneta bohaté zkušenosti s dětmi. Vedla pohybové kroužky pro předškolní děti, kroužek angličtiny, působila jako lektor na dětských táborech, a i v současné době se obklopuje dětmi, kde se dá. Je to bývalá závodnice v kategorii step aerobicu, kde byla jόga nezbytnou součástí tréninku a absolvovala akreditovaný kurz Metodiky cvičení dětské jógy (Česká Asociace Dětské Jógy). Aneta má ráda pohyb, učení se cizím jazykům, a především děti, a to vše spojují dohromady právě bublinky.

Eliška

Eliška

lektorka

"Protože mám čtyři mladší sourozence a spoustu mladších bratranců a sestřenic, byla jsem vždycky já ta, které se předávala ta zodpovědnost pohlídat ty mladší. Vždy jsem z toho byla děsně “nadšená”, ale všichni už dnes víme, že se vše děje z nějakého důvodu :) Dnes mě práce s dětmi velmi baví a užívám si tu dětskou bezprostřednost, upřímnost a nekonečnou představivost. Užívám si ten dětský svět a vlastně nemám vůbec pocit, že bych lekce vedla a dělala pro ně, právě naopak, oni vše vytvářejí sami, naplňují a rozradostní mě. Namasté"

Eliška má čtyři sourozence a spoustu zkušeností s dětmi, nejen s těmi českými, ale i ze zahraničí. Sama je pořád poloviční dítě, takže ví jak na ně. Jezdila s dětmi na tábory, učila angličtinu děti v družině a byla jako au-pair ve Španělsku. Józe se věnuje osm let, profesionálně dva a půl roku.

Terka

Terka

lektorka

Spojení pohybu, protažení, angličtiny a možnosti hrát si s dětmi, je pro mě ideální volbou a láskou, která mě provází celým životem. Je to pro mě velká kompenzace ke každodenní rutině, únik do dětského světa a fantazie, který mě vždy moc bavil a ještě více od doby, co jsem se stala maminkou. Uspěchanost současné společnosti úplně přivolává aktivitu jako jsou Bublinky a jsem ráda, že jsem se stala jejich součástí.

Tereza se věnuje sportu již od mala, práce s dětmi má pro ni životní smysl a velké poslání. Nejdříve vystudovala sportovní management, učila dětské kurzy aerobiku a plavání. Také více než 5 let pracovala jako event manager. Vysněná práce jí potkala, když začala působit jako sportovní koordinátorka v mezinárodní škole. V roce 2016 se stala maminkou syna Benjamina a těší se na vaše děti v Bublinových kurzech.